pytania2

 

Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

jtCreative.pl - internet i fotografia

Losowe zdjęcia

  • Przywitanie Zefira
  • Opis: Przywitanie Zefira - Bytom Odrzański
  • XVIII BIESIADA ZESPOŁÓW LUDOWYCH I GRUP ŚPIEWACZYCH
  • Wystawa Modelarska „Modele Naszych Modelarzy”
  • Footy

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Do trzech razy sztuka PDF Drukuj Email

Po raz trzeci odremontowano przystanek autobusowy w Bytomiu Odrzańskim, na murach którego upust swojemu talentowi dawali między innymi amanci z zacięciem artystycznym, wypisując hasła w stylu :”Kocham Jolkę”. Ściany wyłożono płytkami, żeby w najbliższym czasie znowu nie poprawiać elewacji.

 


- Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś tę przysłowiową Jolkę kocha. Powiem więcej, jeżeli to, że wyznał jej miłość na murze przystanku pomogło mu ją zdobyć, to chwała mu za to. Ale czy nie mógłby tego pisać gdzie indziej – mówi z uśmiechem Jacek Sauter, burmistrz Bytomia Odrzańskiego, który twierdzi, że przystanki muszą być porządne. - Jeżdżę po Polsce i widzę jak wyglądają. Tragedia, i na to nie możemy sobie pozwolić.
W ubiegłym tygodniu został odebrany przystanek w centrum Bytomia Odrzańskiego, który w ostatnim czasie był odnawiany już po raz trzeci. Tym razem remont kosztował 25 tys. zł. Ściany wyłożono płytkami. Podłoga została wykonana z marmuru. Całość oświetlają dwie duże lampy, a wszystko widzi oko kamery. - Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś się zapomniał – śmieje się J. Sauter, który ma nadzieję, że trzeci remont był ostatnim. Chyba że znowu ktoś pokocha „Jolkę”..

Tygodnik Krąg
(masa)

 

źródło: www.tygodnikkrag.pl

 

Dodaj komentarz

Wpisując komentarz zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy w Bytomskimï Serwisie Informacyjnym (BSI)


Tre?? regulaminu


Kod antysapmowy
Odśwież

1%


filip t

Polecamy

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze