pytania2

 

Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

jtCreative.pl - internet i fotografia

Losowe zdjęcia

  • Świąteczny Bytom Odrzański
  • Świąteczny Bytom Odrzański
  • Wariacje Sylwestrowe 2013
  • Ogólnopolskie Regaty Radiomodeli Żaglowych FOOTY 2013

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Meblowy potentat rozpoczął nabór do pracy PDF Drukuj Email

„Inwestor planuje uruchomienie fabryki mebli od stycznia 2016 r. Podania (CV) w formie elektronicznej przyjmuje pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ” - esemesa tej treści do mieszkańców wysłała gmina.

 

Mimo że produkcja ruszy najprawdopodobniej na początku stycznia przyszłego roku, inwestor już teraz rozpoczął oficjalny nabór pracowników. - Był u mnie inwestor, który uznał, że to już odpowiedni czas na wszczęcie postępowania rekrutacyjnego do fabryki. Daje sobie na to dużo czasu, ale też chce wyselekcjonować, a potem wyszkolić ludzi, którzy spełnią jego oczekiwania – informuje burmistrz Jacek Sauter. Z naszych informacji wynika, że potrzebni do pracy będą zarówno pracownicy średniego szczebla i specjaliści (mechanicy, ślusarze, informatycy, tapicerze), jak i pracownicy produkcji. 
Przypomnijmy, fabryka, która rośnie u bram Bytomia, ma produkować elementy mebli dla wielkiego koncernu. Po cichu mówi się o Ikei. Co ważne dla zainteresowanych, wiadomo na pewno, że ma mieć zbyt na pięć lat do przodu na blisko 100 procent produkcji.
Chętnych do pracy nie powinno zabraknąć, a miejsc pracy docelowo, według wstępnych deklaracji inwestora, ma być ok. 300. - To inwestycja ważna nie tylko  z punktu widzenia Bytomia, bo jeśli zakładana liczba zatrudnienia się potwierdzi, to będzie to z korzyścią dla całego rynku pracy w powiecie – zauważa J. Sauter. 
Inwestycja według naszych informacji,opiewa na ok. 15 mln zł. To mniej więcej tyle, co roczny budżet 5-tysięcznego Bytomia Odrz.
Mariusz Pojnar

Tygodnik Krąg

 

Dodaj komentarz

Wpisując komentarz zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy w Bytomskimï Serwisie Informacyjnym (BSI)


Tre?? regulaminu


Kod antysapmowy
Odśwież

1%


filip t

Polecamy

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze