Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • XIII Festiwal Twórczości Niewidomych
  • Pomoc dla Kordiana
  • WOŚP 2015 by Mateusz Stachowiak
  • Ogłuszeni ciszą
  • Opis: plan filmowy - rynek

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Do trzech razy sztuka PDF Drukuj Email

Po raz trzeci odremontowano przystanek autobusowy w Bytomiu Odrzańskim, na murach którego upust swojemu talentowi dawali między innymi amanci z zacięciem artystycznym, wypisując hasła w stylu :”Kocham Jolkę”. Ściany wyłożono płytkami, żeby w najbliższym czasie znowu nie poprawiać elewacji.

 


- Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś tę przysłowiową Jolkę kocha. Powiem więcej, jeżeli to, że wyznał jej miłość na murze przystanku pomogło mu ją zdobyć, to chwała mu za to. Ale czy nie mógłby tego pisać gdzie indziej – mówi z uśmiechem Jacek Sauter, burmistrz Bytomia Odrzańskiego, który twierdzi, że przystanki muszą być porządne. - Jeżdżę po Polsce i widzę jak wyglądają. Tragedia, i na to nie możemy sobie pozwolić.
W ubiegłym tygodniu został odebrany przystanek w centrum Bytomia Odrzańskiego, który w ostatnim czasie był odnawiany już po raz trzeci. Tym razem remont kosztował 25 tys. zł. Ściany wyłożono płytkami. Podłoga została wykonana z marmuru. Całość oświetlają dwie duże lampy, a wszystko widzi oko kamery. - Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś się zapomniał – śmieje się J. Sauter, który ma nadzieję, że trzeci remont był ostatnim. Chyba że znowu ktoś pokocha „Jolkę”..

Tygodnik Krąg
(masa)

 

źródło: www.tygodnikkrag.pl

 

1%


filip t

Polecamy

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze