Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • III Puchar Polski Zachodniej Ratownictwa Wodnego
  • Odra Tour 2012
  • Pomoc dla Kordiana
  • XIII Festiwal Twórczości Niewidomych

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

XIX Zawody Modeli Pływających w Bytomiu Odrzańskim – 5 września 2015r (sobota) PDF Drukuj Email

Zapraszamy sympatyków modelarstwa sportowego w sobotę 5 września 2015r. na Basen Miejski  w Bytomiu Odrzańskim, gdzie odbędą się będące coroczną  tradycją lubuskich modelarzy  XIX Zawody Modeli Pływających! Oficjalne starty planujemy rozpocząć o godz.11.00, ale już godzinkę wcześniej będzie można potrenować na trasie.

W tym roku po chcemy troszeczkę odejść od sztywnej  atmosfery rozgrywek sportowych i zapraszamy nie tylko na sportowe emocje przy sterowaniu modelami na wodzie, ale i na chwilę relaksu przy gazowym grillu ( o ile pogoda pozwoli!)…zatem oprócz modeli zabierzcie coś co można upiec.

Rozgrywki przeprowadzimy w klasie F4-A  tj.  trasa manewrowa po trójkącie dla modeli niepodlegających ocenie wykonania, gdzie liczona jest przede wszystkim dokładność przepłynięcia, choć czas pokonania trasy również będzie mierzony!.

Udział w naszych zawodach jest bezpłatny, a na zgłoszenia e-mail czekamy w nieprzekraczalnym  do 1 września  /wtorek/ 2015r.!!!  adres :  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, nazwę klubu oraz rok urodzenia. Ubezpieczenie NNW/OC każdy zawodnik zapewnia sobie sam!

DO POBRANIA:Informator_XIX_Zawody_Modeli_Plywajacych_w_Bytomiu_Odrzanskim_05.09.2015

Do zobaczenia na zawodach!
 I życzymy stopy wody pod kilem!
Adam Marcinkowski

P.S. Będzie to kolejna okazja aby porozmawiać i dokonać dalszych ustaleń w kwestii stowarzyszenia modelarskiego, zatem zapraszamy wszystkich lokalnych modelarzy (lotniczych, szkutniczych i kołowych) !!!

 

1%


filip t

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze