Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • V Puchar w Ratownictwie Wodnym_1
  • III Puchar Polski Zachodniej Ratownictwa Wodnego
  • Footy
  • Otwarcie portu w Bytomiu Odrzańskim

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Konkurs: Fotokultura. Literacko-filmowa mapa Polski PDF Drukuj Email

 konkurs_foto.jpg

Konkurs: Fotokultura. Literacko-filmowa mapa Polski
 
Weź udział w konkursie i pomóż tworzyć nietypowy przewodnik po Polsce, w którym kolejne punkty na szlaku znaczą miejsca znane z książek i filmów. Nie tylko Paryż, Londyn czy Barcelona pełne są literacko-filmowych śladów – to okazja do pokazania całej Polsce, że Wasza najbliższa okolica warta jest odwiedzenia!
 
Zasady:
 
Konkurs Fotokultura. Literacko-filmowa mapa Polski skierowany jest do amatorów. Zadanie konkursowe to wykonanie przynajmniej jednego zdjęcia, przedstawiającego miejsce w Polsce związane z dziełem filmowym, literackim lub pisarzem.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń: 1 sierpnia - 31 września 2010 r.
 
Zgłoszenia konkursowe w postaci elektronicznej, zawierające: co najmniej jedno zdjęcie w formacie jpg (minimalny rozmiar to 2492 pikseli dłuższy bok), imię, nazwisko, nick autora, datę wykonania oraz opis, co zdjęcie przedstawia, należy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 
Zdjęcia mogą być poprawione pod względem kolorystyki i kontrastu, wszelkie pozostałe ingerencje, np. fotomontaż, są niedopuszczalne. Przesłane zdjęcia będą na bieżąco publikowane na stronie www.fotokultura.com.pl. Zdjęcia mogą przedstawiać także miejsca, które już znajdują się na portalu.
 
Ze szczegółowymi zasadami konkursu można zapoznać się w Regulaminie dostępnym na portalu Fotokultura.
 
Nagrody:
 
Nagroda główna: Weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym przez zwycięzcę obiekcie należącym do sieci Hotele Historyczne Polska skupiającej zabytkowe dwory i pałace oraz książka wydawnictwa Helion „Ciało. Profesjonalne oświetlenie i retusz w fotografii”
 
Nie czekajcie do ostatniej chwili z przesłaniem zdjęcia, ponieważ od 16 sierpnia będzie ogłaszane zdjęcie tygodnia. Na autorów zdjęć tygodnia czekają książki wydawnictwa Helion z serii „Warsztaty fotograficzne”.
 
Patroni konkursu:
fotopolis.pl
Wiadomości24.pl
 
więcej informacji: www.fotokultura.com.pl
 
 
 
 
 

1%


filip t

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze