pytania2

 

Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

jtCreative.pl - internet i fotografia

Losowe zdjęcia

  • Wrzesień 39 w piwnicy bytomskiego ratusza_3
  • Maraton Zumby dla Kordiana
  • NIVEA
  • Footy 2017 Czechy_11

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

1% dla Kordiana PDF Drukuj Email

 kordek300.jpg

PROŚBA O POMOC
Kordianek  Karczewski- Sutuła ma 7 lat. Jest niezwykle inteligentny, zawsze uśmiechnięty  i wiecznie mówi. Uwielbia się bawić z kolegami i kocha dinozaury. Z pozoru to normalne, zdrowe dziecko.

Niestety nasz synek jest nieuleczalnie chory na ciężką odmianę zaniku mięśni- dystrofię mięśniową Duchenne’a. Choroba ta jest uwarunkowana genetycznie i niestety nie istnieje żaden lek, który mógłby ją zatrzymać. Choroba postępuje bardzo szybko i skrycie. Nie tylko atakuje mięśnie szkieletowe ale i serce oraz płuca. 

Około 10 roku życia Kordianek nie będzie w stanie samodzielnie chodzić a w dalszej przyszłości oddychać.
Jedynym sposobem na choć minimalną pomoc dziecku jest stała, intensywna rehabilitacja, której celem jest wydłużenie zdolności poruszania naszego synka i opóźnić tragiczne skutki tej choroby, które prowadzą do śmierci.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu środków na leczenie i rehabilitację Kordianka. Potrzebujemy pieniędzy na turnusy rehabilitacyjne (koszt jednego wraz z opiekunem to 4 tys.), na sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny , na codzienne dojazdy na basen i do Ośrodka rehabilitacji.
Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli zechcą nam Państwo pomóc przekazując Kordiankowi wpłaty indywidualne lub 1% Swojego podatku na specjalne konto :

Fundacja Parent Project Muskular Dystrophy
80-177   Gdańsk, ul .  Borówkowa 6 
KRS 0000325747 
Volkswagen Bank   nr rachunku 92 2130 0004 2001 0483 1491  0001
koniecznie z dopiskiem,, Na leczenie Kordiana Karczewskiego-Sutuły”

 

 


DZIĘKUJEMY
Agnieszka Karczewska-Sutuła  i Łukasz Sutuła
Kontakt:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel. 691-657-345

 

Polecamy

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze