pytania2

 

Źródła informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

jtCreative.pl - internet i fotografia

Losowe zdjęcia

  • Świąteczny Bytom Odrzański
  • Footy 2017 Czechy_1
  • Otwarcie nowej remizy OSP
  • Pomoc dla bliskich Ewy

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Współpraca PDF Drukuj Email

Zaproszenie 
 

  Zapraszamy do współpracy osoby, którym bliski jest Bytom Odrzański i okolice, jego historia, kultura, a także życie i problemy jego mieszkańców. Zainteresowani jesteśmy również wiedzą na temat bieżących informacji, ciekawych, godnych polecenia miejsc, organizowanych imprez, które uważacie Państwo za przydatne i godne prezentacji. Liczymy na niebanalne pomysły, ciekawe teksty, zdjęcia, opinie, komentarze itp. 
 

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy z racji swoich obowiązków, pasji i interesów zajmują się działalnością kulturową, oświatową, sportową, turystyczno-wypoczynkową, itp. 
 

 Zapraszamy szczególnie do współpracy samorządy, organizacje społeczne, szkoły i placówki oświatowe, firmy, kluby sportowe oraz wszystkich tych, którym leży na sercu dobro naszej Małej Ojczyzny. 
 

 Zaproszenie kierujemy również do lokalnych mediów; TV, radia oraz prasy lokalnej. Wspólnym celem naszego działania jest jak najszybsze dotarcie do odbiorców i rzetelne podanie informacji. Współpraca na tym polu może przynieść tylko obopólne korzyści. 
 

 Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich dysponujących zdjęciami Bytomia Odrzańskiego i okolic aktualnych oraz sprzed lat o zaprezentowanie swoich zbiorów na łamach naszej strony. 
 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nas: Kontakt

 

 

1%


filip t

Polecamy

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze