Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • Wystawa szopek Bożonarodzeniowcyh
  • Opis: 2013
  • Pracowity rok ks. Brzeskiego
  • Mikołajki 2014
  • Pomoc dla bliskich Ewy

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Wysoka porażka z liderem... PDF Drukuj Email

 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ODRA BYTOM ODRZ. 4:0 (3:0)

 Lider tabeli w swoim pierwszym wiosennym meczu nie pokazal nic nadzwyczajnego. Nie znaczy to iż nie wygrał zasłużenie. Przy odrobinie szczęścia Odra mogła pokusić się o sprawienie dzisiaj niespodzianki. Kolejny jednak raz sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i do domu wróciliśmy nawet bez zdobytej bramki. Spory wpływ na wynik miała też sytuacja kadrowa naszej drużyny. Z powodu kontuzji i kartek na boisku zabrakło min. Czernego, Woźnicy, Żmudzińskiego.


A tak padały bramki w:


15 min 1:0. Akcja gospodarzy prawą stroną boiska, wycofanie piłki na 18 metr przed bramką i Szałas lewą nogą zdobywa prowadzenie. 35 mn 2:0. Ponownie Szałas uderza na bramkę Oborskiego, po drodze piłkę odbija jeszcze Nowakowski i kieruje ją do własnej bramki. 40 min 3:0. Strzał Szczurka i piłka przelatując pomiędzy nogami Oborskiego ląduje w siatce. 88 min. 4:0. Szałas zdobywa swoją drugą bramkę po uderzeniu z dziewiętnastu metrów, futbolówka wpada do bramki tuż przy słupku.

Skład Odry:
OBORSKI, NOWAKOWSKI, WAWRÓW(75"Konsewicz), BOROWIECKI, SKRĘŻYNA, PIWECKI, SERAFIN, DRAJCZYK (82"Rogowicz) POJNAR, WINIARSKI, WOŁKOWSKI.

Żółte kartki: Winiarski, Serafin.


Za tydzień naszą drużynę czeka kolejne trudne spotkanie. Tym razem na własnym terenie Odra podejmować bd vice lidera tabeli Spójnie Ośno Lubuskie. 
Zapraszam juz dzis wszystkich na mecz który odbędzie się w Wielka Sobote. 
 

 

 

1%


filip t

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze