Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • WOŚP 2015 by Mateusz Stachowiak
  • Wystawa szopek Bożonarodzeniowcyh
  • Opis: 2013
  • Dzień Niepodległości 11.11.2013
  • XVIII BIESIADA ZESPOŁÓW LUDOWYCH I GRUP ŚPIEWACZYCH

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Wielka Sobota, Wielkie Zwycięstwo... PDF Drukuj Email

ODRA BYTOM ODRZ. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2:1 (0:1)

W Wielka Sobote nikt nie spodziewał sie łatwych punktów w meczu z drużyną z Ośna Lubuskiego... Spójnia postawiła dziś twarde warunki gospodarzom. Zwycięstwo nie przyszło łatwo i w sumie remis byłby chyba wynikiem najbardziej sprawiedliwym. Jeszcze przy stanie 0:0 goście mieli znakomitą okazję do zdobycia bramki, ale piłkę z linii bramkowej wybił Borowiecki. Akcje Odry często kończyły się tuż przed polem karnym, kiedy to brakowało ostatniego podania. W drugiej połowie pogubił się też nieco sędzia, którego decyzje wprowadzały sporo nerwowości w szergach obu zespołów. 
Pechowo mecz wspominał będzie na pewno Tomek Nowakowski któremu już w 3 min odnowiła się kontuzja i musiał opuścić boisko.


A tak padły bramki...

41 min 0:1. Indywidualna akcja zawodnika Spójni, który minął w polu karnym dwóch obrońców i precyzyjnym strzałem po ziemi zdobył prowadzenie. 75 min. 1:1. Borowiecki strzela z rzutu karnego, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. 90+1 min. 2:1. Rzut rożny, dośrodkowana przez Wawrówa futbolówka spada wprost na nogę Pojnara, który huknął bez zastanowienia - bramkarz bez szans.

Skład Odry: OBORSKI, NOWAKOWSKI (6"Skrężyna), BOROWIECKI, WAWRÓW, SKIBA, CZERNY, SERAFIN, PIWECKI, POJNAR, WOŹNICA, GAS (46"Żmudziński).

Żółta kartka: Gas.

Juz w następną sobotę  kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny  będzie zespół Warty Słońsk czyli szykuje się jeden z dwóch najdalszych wyjazdów w rundzie wiosennej.

Mecz: Warta Słońsk - Odra Bytom Odrzański Sobota 10.04.2010 godz 11;00
 

 

 

1%


filip t

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze