Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • Footy 2017 Czechy_7
  • Pomoc dla bliskich Ewy
  • III Puchar Polski Zachodniej Ratownictwa Wodnego
  • Dzień Niepodległości 2012-11-11

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Wizyta w wirtualnej księgarni… PDF Drukuj Email

Zakupy przez Internet są w Polsce coraz bardziej popularne. W sieci możemy dziś kupić praktycznie wszystko. Znajdziemy tu sklepy spożywcze, zoologiczne, dziecięce, apteki, a nawet księgarnie. Według danych statystycznych najczęściej kupowanym w Internecie produktem są jednak książki.

Dlaczego kupujemy przez Internet?

 Przede wszystkim jest to łatwe i bardzo wygodne. Zakupy możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy, nie wychodząc z domu, ani biura. Ich kolejnym atutem jest dostępność nawet najbardziej unikatowych produktów, których często próżno szukać w tradycyjnych sklepach.

Internetowi sprzedawcy często oferują towary po bardzo korzystnych cenach. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że prowadzenie sklepu w Internecie jest o wiele łatwiejsze i znacznie obniża koszty.

 Książki w sieci

Niewątpliwie wizyta w tradycyjnej księgarni może być bardzo przyjemna.  Spacery między półkami pełnymi książek, podczytywanie tych, które zwrócą naszą uwagę, zapach drukarskiej farby…Niestety w dzisiejszym świecie nie zawsze mamy czas na kilkugodzinne wizyty w sklepach.

Jednym z największych plusów kupowania książek w sieci jest właśnie oszczędność czasu. Interesujące pozycje znajdziemy w ciągu kilku sekund dzięki funkcjonalnym wyszukiwarkom. Nie udało nam się znaleźć upragnionej książki? Nic straconego! Księgarnia internetowa może ją dla nas sprowadzić.

Bardzo przejrzyste są również warunki płatności i realizacja zamówienia. Cała procedura jest łatwa i wygodna. Mamy możliwość wyboru sposobu dostawy, często istnieje opcja odbioru osobistego w dogodnym dla nas terminie.

 

Najpopularniejsze polskie księgarnie internetowe

Merlin.pl to księgarnia, która od początku funkcjonuje tylko w sieci. Obecnie oferuje ponad dwieście tysięcy produktów, oprócz książek również wydawnictwa muzyczne, filmy, gry komputerowe i wiele innych.

Podobny asortyment znajdziemy na stronie Empik.pl, internetowej odsłonie popularnej w Polsce sieci sklepów. Książki możemy zamówić przez Internet i odebrać w dowolnym salonie, na terenie całego kraju. 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze