Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • Dzień Niepodległości 2012-11-11
  • XIV Festiwal Twórczości Muzycznej Niewidomych ,,Widzieć Muzyką”
  • Budowa skarpy i mola
  • II BAT

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Karta Multisport PDF Drukuj Email

 Z początkiem każdego roku bardzo wiele osób podejmuje noworoczne postanowienia. Bardzo często dotyczą one zwiększenia troski o własne zdrowie i wagę, toteż wiele osób podejmuje wyzwanie zrzucenia kilku kilogramów. Niestety w większości przypadków, szybko okazuje się, że nie potrafiliśmy dotrzymać naszych postanowień, a złamane obietnice systematycznego uczęszczania na zajęcia fitness tłumaczymy brakiem czasu i pieniędzy. Tutaj pojawia się karta Multisport – znakomite rozwiązanie dla klientów indywidualnych i jeszcze lepsze dla pracodawców.

Co takiego wyróżnia kartę Multisport? W bardzo wielu większych firmach karta ta jest dofinansowywana przez pracodawcę i stosowana jako jeden z czynników motywujących pracowników. Poza tym, że uzyskanie karty może być efektem efektywnej pracy, pracodawca w sposób pośredni wpływa na kondycję, a tym samym zdrowie pracowników. W sposób nieco ogólny można stwierdzić, że im więcej regularnie ćwiczących pracowników, tym mnie osób na zwolnieniu lekarskim i większa efektywność działania.

Karta Multisport to z punktu widzenia pracodawcy czysty zysk. A z punktu widzenia pracownika, który uzyskał taką kartę lub też indywidualnego posiadacza? Karta Multisport ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim dzięki programom partnerskim zawieranym z wieloma firmami fitness, siłowniami, basenami, szkołami tańca i tak dalej, karta umożliwia darmowy lub bardzo tani wstęp do wielu obiektów. Jeśli zaznaczymy tutaj, że w grę wchodzą także eleganckie, luksusowe i świetnie wyposażone kluby, z pewnością karta wyda się nam jeszcze bardziej atrakcyjna. Warto także zaznaczyć, że posiadanie karty ma właściwości silnie motywujące – nie możemy się wówczas wymigiwać brakiem funduszy przeznaczonych na dbanie o kondycję fizyczną. Co więcej, karta umożliwia tak wielki wybór różnego rodzaju aktywności fizycznych, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – ćwiczenia, które polubi, a które dodadzą mu energii nie tylko do codziennej pracy, ale także do bardziej spełnionego życia.

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze