Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • Turniej o miecz księcia Fabiana
  • FotoDay w Bytomiu Odrzańskim
  • Mikołajki 2009
  • Pomoc dla bliskich Ewy

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Rusza jedyny w Polsce portal poświęcony pracy dodatkowej! PDF Drukuj Email

 

Już wkrótce ruszy nowy, ogólnopolski portal internetowy addwork24.com. Będzie to jeden z niewielu serwisów, które kompleksowo poświęcone są tematyce pracy dodatkowej. Przeznaczony jest dla osób, które poszukują alternatywnych źródel dochodu poprzez "pracę po godzinach".
Portal addwork24.com jest odpowiedzią na obecną sytuację na polskim rynku pracy. Statystyki z Głównego Urzędu Statystycznego pokazują, że w Polsce jest ok. 17 milionów osób aktywnych zawodowo, z czego większość deklaruje, że nie jest usatysfakcjonowana ze swoich zarobków i chciałaby zarabiać więcej. Coraz częściej ludzie borykają się z problemami finansowymi, mają trudności ze znalezieniem stałej pracy, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie mają stosownego doświadczenia zawodowego, odpowiedniego wykształcenia, czy też nie są konkurencyjni na rynku pracy. Przedsiębiorcy natomiast, w dobie drugiej fali kryzysu, częściej redukują etaty, niż zatrudniają nowych pracowników, a także renegocjują warunki zatrudnienia, co niestety wpływa na stale zmniejszający się poziom wynagrodzenia. Ludzie poszukują zatem alternatywnych źródeł dochodu. W tej sytuacji "praca po godzinach" staje się jedynym sposobem na osiągnięcie stabilizacji finansowej. Niezupełnie jednak wiemy, jak ją zdobyć i jakie są możliwości.
Stąd właśnie narodził się pomysł stworzenia addwork24.com, który ma pomagać, rozwiązywać problemy finansowe i odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące sposobów na znalezienie pracy dodatkowej.
Do współpracy zaproszone zostaly osoby, które wykonuja tego typu prace - wielu z nich odniosło sukces w swojej branży na tyle duży, że traktują to już jako jedyne źródło utrzymania. Korzystając z ich doświadczenia, praktycznych umiejętności i porad powstaje serwis, którego celem jest pokazanie wszystkich możliwości na zdobycie pracy dodatkowej i znalezienie alternatywnych dochodów.
 
Addwork24.com przedstawi wszystkie możliwe formy pracy tymczasowej począwszy od programów partnerskich, freelancingu, po marketing sieciowy i tzw. hand made, czyli rękodzielo. Prócz bogatej bazy ofert pracy, na portalu znajdą się liczne artykuły, porady ekspertów oraz wywiady z doświadczonymi przedstawicielami wolnych zawodów, co ułatwi wybór najbardziej odpowiedniej i opłacalnej dla każdego pracy. Jednym z najważniejszych elementów portalu będzie dział poświęcony szkoleniom on-line. Będą one cennym źródłem wiedzy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pracą dodatkową, dla tych, którzy poszukują nowych sposobów na uzupełnienie swoich dochodów, chcących polepszyć swoją sytuację materialną oraz dla tych, którzy borykają się z problemami natury finansowej.
Na portalu znajdzie się również na bieżąco aktualizowana lista firm, proponujących najlepsze sposoby na „domowy biznes” oraz forum, na łamach którego użytkownicy będą się dzielić swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas wykonywania pracy dorywczej.
 
Addwork24.com będzie bogactwem wielu przydatnych i praktycznych informacji oraz zbiorem licznych wskazówek, dzieki którym dowiemy się:
  • W jaki sposób zwiększyć swoje dochody;
  • Dlaczego warto i jak szukać pracy; tymczasowej;
  • Gdzie szukać dodatkowych źródeł dochodu;
  • Ile można zarobić w zależności od branży;
  • Jak osiągnąć płynność i stabilizację finansową.
 
Addwork24.com udowodni, że „praca po godzinach” może być nie tylko alternatywnym źródłem dochodu, ale także źródłem satysfakcji i sposobem na rozwijanie własnej przedsiębiorczości.
  
Aktualne informacje z realizacji kolejnych etapów powstawania portalu na:
 

 

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze