Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • Okolice
  • MIkołajki 2009
  • IV PUCHAR RWiP
  • FotoDay w Bytomiu Odrzańskim

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Na czym polega skuteczność telewizji reklamowej… PDF Drukuj Email

            Telewizja reklamowa jest w obecnych czasach bardzo opłacalnym sposobem promocji. Z reklamą tego rodzaju możemy spotkać się w wielu miejscach użyteczności publicznej. Telewizja reklama jest obecnie powszechna w środkach komunikacji miejskiej takich jak autobusy czy metro. Towarzyszy nam również w czasie zakupów w dużych centrach handlowych, na lotniskach czy w poczekalniach.

            Za telewizją reklamową jako skutecznym narzędziem marketingu firm, przemawia przede wszystkim duży zasięg odbiorców. Nowoczesne odbiorniki plazmowe umieszczane w miejscach publicznych koncertują uwagę setek, a czasem nawet tysięcy osób każdego dnia. 
            Warto pamiętać, że tego rodzaju reklama jest  o wiele skuteczniejsza niż ulotki, które zwykle po paru sekundach od wręczenia lądują w koszach na śmieci. Plakaty oraz bilbordy również nie mają takiej mocy oddziaływania. Siła telewizji reklamowej tkwi w bogatym przekazie, który łączy wrażenia wizualne z przyjemną muzyką, animacjami lub efektami specjalnymi. Dopełnieniem dobrej reklamy są błyskotliwe slogany oraz udział znanych aktorów. Telewizja reklama ma przyszłość, gdyż bogactwo jej środków wyrazu sprawia, że prezentowane treści na długo zapadają w pamięci.

Dostosowanie treści reklamy do miejsca i czasu

            Dzięki telewizji reklamowej domy handlowe mogą zwiększyć swoją sprzedaż. W takich miejscach odbiorcy oglądają filmy informujące o aktualnych promocjach, najnowszych trendach w modzie, makijażu czy zdrowiu.

Skuteczna reklama zależy od rozpoznania docelowej grupy klientów. Ciekawym projektem jest Benefit TV – projekt, którego ideą jest popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania. Benefit TV, to telewizja dostępna na terenie ośrodków sportowych, a listę  jej programów stworzono w oparciu o ankiety przeprowadzane wśród klientów fitness klubów. W czasie wizyty na siłowni można oglądać  wiec materiały dotyczące  innowacyjnej diety, wydarzeń sportowych i porad trenerów.

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze