Żródło informacji

 

Biblioteka w Bytomiu Odrz.

Po godzinach

Współpraca

 

Losowe zdjęcia

  • WOŚP 2015 by Mateusz Stachowiak
  • II Zlot Łodzi Motorowych w Bytomiu Odrzańskim
  • Footy 2017 Czechy_12
  • 15_festiwal_12

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Reklama

Wczasy odchudzające PDF Drukuj Email

Osoby, które podejmują walkę z nadmiarem kilogramów szukają różnych sposobów, które oferują szybką utratę wagi. Jedne są mniej skuteczne, inne bardziej. Najważniejsze, by odchudzanie było nie tylko efektywne, ale też trwałe. A to oznacza zmiany całego trybu życia.

Kto chciałby skutecznie się odchudzić i zyskać odpowiednią motywację do gubienia kilogramów, powinien wybrać wczasy odchudzające. Mają je w swojej ofercie hotele, pensjonaty czy sanatoria w różnych rejonach kraju. Zanim zdecydujemy się na tę formę wypoczynku, połączoną z pracą nad nową sylwetką, warto określić swoje cele. Wczasy trwają zwykle dwa lub trzy tygodnie. W tym czasie raczej nie da się imponująco schudnąć i wrócić do codzienności sporo lżejszym czy odmienionym. Jednakże wczasy odchudzające dla wielu osób są pierwszym krokiem do zdrowego i pełnego efektów odchudzania.

Kompleksowa opieka fachowców

Myli się, kto myśli, że tego typu wczasy polegają na głodowaniu i katorżniczych ćwiczeniach. Osoby, które wybiorą ten rodzaj wypoczynku podczas urlopu mogą natomiast liczyć na kompleksową i fachową opiekę. Już pierwszego dnia mają spotkania z lekarzem i dietetykiem, który ocenia błędy żywieniowe i ustala zdrową i kompleksową dietę na czas pobytu. Są to posiłki, które, choć mało kaloryczne, dają sporo energii i nikt nie czuje się głodny. Kolejnym punktem są zajęcia indywidualne z profesjonalnym trenerem, który układa plan ćwiczeń, dostosowany do możliwości i stanu zdrowia każdej osoby.

Pierwsze efekty szybko widoczne

Już po kilku dniach dobrej diety i dopasowanych treningów można poczuć różnicę. A po zakończeniu turnusu osoby, które uczciwie stosują się do zaleceń kadry prowadzącej, zauważą spadek kilku kilogramów. W przypadku dużej nadwagi to, co prawda, niewiele, ale daje dużą motywację do prowadzenia diety także po powrocie do codzienności. Wczasy odchudzające są więc doskonałą propozycją dla osób, które wielokrotnie zaczynały walkę z kilogramami i za każdym razem poddawały się i wracały do starych nawyków.

 

Zapisy na JUDO

judo2014

Ostatnie komentarze